Unikátní sestavy multifunkčního nábytku s dopravou zdarma!
MENU
Kategorie
Jednolůžkové sklopné postele
Dvoulůžkové sklopné postele
Palandy
Dětské pokoje
Sekce vše o nákupu Sekce důležité
ChytrýNábytek.cz Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy
Každý spotřebitel (osoba nakupující soukromě, nikoliv na IČ) má nárok na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Podmínky na odstoupení od smlouvy jsou uvedeny v obchodních podmínkách, které stvrzujete podáním elektronické objednávky. Zkráceně však, odstoupit od smlouvy je možné v průběhu vyřizování objednávky. Ve chvíli kdy je objednávka již expedována lze od smlouvy odstoupit až po úhradě a převzetí zboží a to nejdéle do 14 dnů. Také dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu a od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo po dodání již třebaže jen částečně smontováno.

Postup při odstoupení od smlouvy
Informaci o odstoupení od smlouvy nám zašlete nejdéle do 14 dnů e-mailem na info@chytrynabytek.cz 
Tato informace musí obsahovat: jméno, číslo objednávky a faktury. Dále můžete uvézt odůvodnění odstoupení od kupní smlouvy (není povinné) a číslo bankovního účtu, na které Vám poukážeme zpět finanční prostředky.

Doprava zboží při odstoupení od smlouvy
Zpětnou dopravu při odstoupení od smlouvy zajišťuje kupující. Informaci o odeslání nám zašlete e-mailem na info@chytrynabytek.cz Mělo by obsahovat: název dopravce, číslo zásilky a datum podání. Pokud zpětnou dopravu budete zajišťovat vlastními prostředky, sdělte nám, kdy bude zboží doručeno.

 

Vzorková prodejna
Mapa icon

MULTIMO chytrý nábytek
Průběžná 2507/50, 370 04 České Budějovice

Telefon: +420 735 173 878
Kontakt osoba: Petr Voldřich

Otevírací doba Po-Pá 9-17h
Sobota - Neděle: zavřeno

Mapa
SPECIÁLNÍ NABÍDKY & SLEVY A VÝPRODEJE
Jestli chcete vědět o našich speciálních akcích, slevách a výprodejích, přihlaste se k odběru novinek prostřednictvím newsletteru. Budete první kdo ví!
SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH:
RSS Facebook